Pronájem pracovních plošin

Půjčovna pracovních plošin firmy KLIMEX CZ nabízí svým zákazníkům široký výběr plošin pro všechny druhy výškových, stavebních a montážních prací. Máme k dispozici pracovní plošiny vhodné pro práce venku nebo v halách, plošiny různých nosností, výšek, typů košů, druhů pohonu apod.

Naše firma nabízí pronájem pracovních plošin po celém území ČR.

PROVOZOVNY:

Staré Město            

Vít Kučera

Zlechovská 1699
686 03 Staré Město

Tel: 572 541 289
Fax:
Mobil: 724 172 229

E-mail: plosinystaremesto@klimex.cz


Přerov

Jiří Zubík

Kojetínská 71
750 53 Přerov

Tel: 581 202 244
Fax:
Mobil: 602 137 252

E-mail:   plosinyprerov@klimex.czSamohybné nůžkové plošiny

Akumulátorové nůžkové pracovní plošiny vhodné pro práci na pevných podkladech, např. vnitřní podlahy hal, betonové, asfaltové, dlážděné a lité podlahy se sklonem do 3°. Zařízení pojíždí v pracovních výškách do 12 m a akusticky signalizuje nebezpečný náklon. U všech zařízení lze zvýšit pochozí plochu, což umožní provádět práci většímu počtu pracovníků.

Dieslové nůžkové terénní plošiny lze úspěšně využít při práci v terénu v i v hale. Dieslový motor lze startovat i vypínat z pracovního koše, diesel motor proto pracuje pouze po čas nezbytně nutný. Zařízení umožňuje bez podpěr pracovat ve sklonu až 13°. Pohon 4×4 spolu s rozměrnými širokoprofilovými pneumatikami umožňuje pojezd i v náročném terénu.

Můžete si stáhnout nabídku ve formátu PDF zde


Přívěsné plošiny

Přívěsné pracovní plošiny díky své minimální hmotnosti, malým průjezdným rozměrům a ekologickému akumulátorovému pohonu umožňují provádět výškové práce ve stísněných prostorách a hustých městských aglomerátech, jako jsou práce ve středu měst, na pěších zónách ve dvorech, zahradách, parcích ale i uvnitř průmyslových a historických objektů. Pomocí pákového ovladače je možno pojíždět z pracovního koše i na větší vzdálenosti.

Můžete si stáhnout nabídku ve formátu PDF zde


Samohybné kloubové teleskopické plošiny

Samohybné kloubové teleskopické pracovní plošiny nebo kombinované plošiny si udržují nezastupitelnou pozici při práci v úzkých pracovních a skladových prostorách, v prodejních halách a pod. kde je nutné použít i stranový dosah. Plošiny s malou průjezdnou šířkou jsou schopny pojíždět ve výškách do 10m s maximální zátěží i v plném bočním vyložení. Kombinace kloubových ramen s teleskopem nabízí při minimálních rozměrech podvozku vysokou variabilitu při práci nad i mezi různými technologiemi. Celá plošina se obsluhuje z pracovního koše.

Můžete si stáhnout nabídku ve formátu PDF zde